تبلیغات
نظام صنفی وکارهای کشاورزی شادگان
نظام صنفی وکارهای کشاورزی شادگان
همرنگ کشاورزانیم خدمت را دوست داریم .

 

 

 در دومین سفر شهرستانی استاندار خوزستان 202 طرح در بخش کشاورزی شهرستان شادگان به تصویب رسید

در دومین سفر شهرستانی استاندار خوزستان به شهرستان شادگان که با حضور استاندار، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، مدیران بانک‌ها و دستگاههای اجرایی استان برگزار شد استاندار خوزستان در سخنانی با اظهار اینکه شادگان قطب کشاورزی استان است خبر از تخصیص 14 میلیارد و 345 میلیون تومان در بخش کشاورزی این شهرستان داد و اظهار کرد: این اعتبار جهت اجرای 202 طرح اشتغالزایی 665 نفر در زمینه‌های پروار بندی، پرورش گوسفند، مرغ داری، گاومیش داری و زنبورداری است.

سیدجعفر حجازی افزود: این اعتبار بدون احتساب اعتبار ساماندهی خرما و طرح‌های هزار هکتاری زهکشی اراضی کشاورزی شادگان است که با احتساب این طرح‌ها میزان اعتبار تخصیص یافته شادگان در بخش کشاورزی در سال‌جاری به 30 میلیارد تومان افزایش می‌یابد.

وی خاطرنشان کرد: احداث 30 واحد عرضه مرغ بهداشتی، احداث یک باب محل فرآوری خرما با هماهنگی شرکت شهرک‌های صنعتی استان و سازمان بازرگانی، ایجاد کشتارگاه روز مرغ برای بسته بندی بیش از 2 میلیون تن گوشت مرغ در سال از دیگر طرح‌های در نظر گرفته شده برای اشتغال‌زایی در شهرستان شادگان است.

استاندار خوزستان با اشاره به نابودی نخیلات منطقه شادگان در سال‌های اخیر تصریح کرد: 22درصد معادل 2 هزار هکتار از نخیلات منطقه از بین رفته و نیاز به بهسازی دارند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان نیز در ادامه در سخنانی گفت: میزان تعهد اشتغال شادگان درسال 90 بیش از 3 هزار و 801 نفر است.

سیدخلف موسوی خاطرنشان کرد: تعداد اشتغال محقق شده شادگان تاکنون 4 هزار و 546 نفربوده است که بیش از 40 درصد افزایش داشته است.

وی ابراز امیدواری کرد مابقی تعهدات نیز در سال‌جاری تحقق یابد.

 ارسال در تاریخ جمعه 23 تیر 1391 توسط روابط عمومی نظام صنفی کشاورزی شادگان

سرگرمی آلامتو

قالب وبلاگ

گالری عکسفا

گالری عکس آلامتو

تبادل لینک رایگان

فال